Електронна библиотека

Учители

УЧЕБНИЦИ 2013/2014

ГРАФИК НА УЧЕБНОТО ВРЕМЕ

 

СЪСТЕЗАНИЕ

 

 

 

 

 

НАЦИОНАЛНО УЧИЛИЩЕ ЗА МУЗИКАЛНО И СЦЕНИЧНО ИЗКУСТВО

  ”Проф.Панчо Владигеров” – Град Бургас

  адрес:Бургас8000,ул.”Кавала”№39, тел. 056/541 281

email: smu_bs@yahoo.com

НАЦИОНАЛНО УЧИЛИЩЕ ЗА МУЗИКАЛНО И СЦЕНИЧНО ИЗКУСТВО "ПРОФ. ПАНЧО ВЛАДИГЕРОВ"

   

 

До 31.03.2014 г. прием на документи за Първи клас и Предучилищна група - всеки делничен ден от 8.30 до 16.00 ч. в канцеларията на училището

За да попълните анкетата, моля кликнете тук.

 

Списък на кандидатите за подготвителна група за учебната 2014 / 2015 година

Изпита ще се проведе на 12.04.2014 г. от 9,00 часа в зала106

 

1

Александра

Райкова

2

Ангелина

Думенко

3

Борис

Маринов

4

Виктория

Димитрова

5

Владимир

Стоев

6

Георги

Йовчев

7

Делян

Граматиков

8

Елиан

Панков

9

Живка

Иванова

10

Иван-Михаил

Иванов

11

Калина

Иванова

12

Лия

Гайдова

13

Мирела

Радева

14

Преслав

Димитров

15

Филип

Червенков

16

Юлия

Савова

 

 

Списък на кандидатите за първи клас за учебната 2014 / 2015 година

Изпита ще се проведе на 12.04.2014 г. по определения график

 Специалност балет – начало 9,00 ч. зала 007

 

1

Анна-Кристин

Мирчева

2

Биляна

Бадалова

3

Веселина

Маринова

4

Габриела

Колева

5

Дария

Петрова

6

Дария

Джисова

7

Диана

Николова

8

Ема

Чомакова

9

Жаклин

Аведисян

10

Златомира

Свиленова

11

Йолана

Свиленова

12

Калина

Великова

13

Катрин

Славова

14

Натали

Колева

15

Никол

Гюрова

16

Никол

Николова

17

Никол

Мерджанова

18

Савина

Петрова

19

София

Карсакина

 Национално училище за музикално и сценично изкуство

„ Проф. Панчо Владигеров „- гр. Бургас


 Списък на кандидатите за първи клас за учебната 2014 / 2015 година

Изпита ще се проведе на 12.04.2014 г. по определения график

Специалност – музикант - инструменталист

 

1

Артур

Калчев

10,00 ч.

2

Белослава

Хрелева

3

Благовест

Андреев

4

Божана-Георгия

Косева

5

Борис

Желев

6

Веселина

Маринова

10,30 ч.

7

Виктория

Иванова

8

Габриела

Колева

9

Георги

Прангов

10

Даниал

Хайдер

11

Даниел

Ангелов

11,00 ч.

12

Даниела

Дичева

13

Дария

Петрова

14

Ема

Чомакова

15

Златин

Кънчев

16

Златомира

Иванова

11,30 ч.

17

Инаят

Опаш

18

Калина

Великова

19

Катрин

Славова

20

Кетрин

Петкова

21

Лили

Христова

12,30 ч.

22

Лора

Иванова

23

Лора

Мартинова

24

Мария

Абрамян

25

Мария-Гергана

Георгиева

26

Мартин

Стоянов

13,00 ч.

27

Милана

Кан

28

Михаела

Димова

29

Михаил

Хаджиянев

30

Михал

Василев

31

Натали

Колева

13,30 ч.

32

Никол

Мерджанова

33

Никола

Гьорчев

34

Олга

Дойкова

35

Пламена

Георгиева

36

Росен

Стефанов

14,00 ч.

37

Савина

Петрова

38

Симона

Куршумова

39

София

Карсакина

40

Стелян

Николов

41

Стефани

Георгиева

14,30ч.

42

Стилиян

Иванова

43

Стоян

Забунов

44

Теодора

Андреева

45

Тома

Даракчиев

 

 

   

 


Регламент

   ©  НУМСИ “ПРОФ.ПАНЧО ВЛАДИГЕРОВ” *БУРГАС* 09/04/14  Всички права запазени.